Ariana grande praha. Ariana Grande Praha 2019 2019-11-15

ARIANA GRANDE

Ariana grande praha

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Pražský koncert, který byl původně naplánován na 8. Následovalo několik televizních rolí, další divadelní a její hlas jsme mohli slyšet například i v animovaných filmech. To celé Ariana zpečetila ve stejném roce i vydáním alba My Everything, kterého prodala více než milion kusů. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény.

Next

O2 arena

Ariana grande praha

Další roky popularita Ariany Grande stoupala doslova raketovou rychlostí. Bližší specifikace Fanoušky čeká nezapomenutelná show, během které zpěvačka zazpívá většinu svých známých hitů, ale dojde samozřejmě i na songy z desky Sweetener či na naprosté hudební novinky z jejího repertoáru. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. Pro koncert Ariana Grande 4. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín koncertu. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Next

ARIANA GRANDE

Ariana grande praha

Její Sweetener World Tour odstartuje v březnu příštího roku v Americe, do Evropy dorazí následně v srpnu. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Fotoaparáty, kamery a nahrávací zařízení nejsou povoleny. V případě, že existuje jakýkoliv důvod k vracení vstupného, kontaktujte e-mail a vstupné bude vráceno v plné výši. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Vstupné je možné vracet do 31.

Next

O2 arena

Ariana grande praha

Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. . Průhledné plastové sáčky do obsahu 3,7 litru jsou povoleny. Mezi evropské metropole, kde představí nejen většinu svých dosavadních hitů, ale i naprosté novinky, zahrnula i naše hlavní město.

Next

ARIANA GRANDE

Ariana grande praha

Pětadvacetiletá zpěvačka odstartovala svoji kariéru v roce 2008, tedy ve svých patnácti letech, kdy získala svoji první roli na Broadwayi. Fanoušky čeká nezapomenutelná show, během které zpěvačka zazpívá většinu svých známých hitů, ale dojde samozřejmě i na songy z desky Sweetener či na naprosté hudební novinky z jejího repertoáru. Zavazadla musí být ze 100% průhledného materiálu a nesmí být větší než cca 30x15x30cm. Zpěvačka zabodovala hned svými prvními singly Put Your Hearts Up, The Way nebo Baby I, globální úspěch přišel ale až v roce 2014. V současné době pracuje na další studiové desce pojmenované Thank U, Next, kterou před pár dny ohlásila singlem Imagine.

Next

ARIANA GRANDE

Ariana grande praha

Z osobních důvodů zpěvačky se mění některá data koncertů na turné Ariany Grande. Vážený zákazníku, právě jste se zařadil do fronty zákazníků čekajících před Vámi. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. Předem děkujeme, že je budete respektovat. Na akci jsou poskytovány slevy. Po opuštění stránky, nebo neaktivitě Vašeho zařízení Vás systém zařadí na konec fronty čekajících zákazníků.

Next

ARIANA GRANDE

Ariana grande praha

Velkou popularitu si získala i svým vřelým a bezprostředním přístupem ke svým posluchačům, které má napříč všemi věkovými generacemi. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. Úschovna zavazadel před arenou má omezenou kapacitu. Do Prahy zpěvačka dorazí v rámci výpravného světového turné, kterým podporuje nedávné vydání desky Sweetener. Upozorňujeme zákazníky, že může dojít k vyprodání vstupenek ještě před tím, než na Vás dojde řada.

Next

O2 arena

Ariana grande praha

Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme. Přišly společné singly s The Weekendem a Andreou Bocellim a především v roce 2016 album Dangerous Woman s titulním singlem a globálním hitem Into You. Všechna tato pravidla jsou závazná pro všechny návštěvníky koncertu. Jste v pořadí, jakmile na Vás přijde řada, budete automaticky přesměrován do hlediště. Americká zpěvačka Ariana Grande ohlásila velké světového turné, na které v příštím roce vyjede u příležitosti nedávného vydání jejího studiového alba Sweetener. Všechna tato pravidla jsou závazná pro všechny návštěvníky koncertu.

Next

Ariana Grande Praha 2019

Ariana grande praha

Možná i díky tomu ji například na Instagramu sleduje již více než 139 milionů fanoušků. Zpěvačka vystoupí celkem v devatenácti metropolích, mimo jiné v Londýně, Paříži, Vídni, Dublinu, Berlíně nebo Glasgow. Jednou ze zastávek bude i pražská O 2 arena. Pokladny Pokladny u vstupu č. Úschovna zavazadel před arenou má omezenou kapacitu. Její pěvecká kariéra se píše od roku 2011, přičemž první úspěchy se dostavily vlastně okamžitě. Mobilní telefony s fotoaparáty jsou povoleny.

Next